Δείτε την Ολυμπιακή κολυμβητική ομάδα των 2016 αμερικανών ανδρών στη δουλειά τους

Ελλειψη καρφίτσας Περισσότερες πληροφορίες Εκκίνηση προβολής διαφανειών Επόμενο Olympic Men speedousa / Instagram

Οι Ολυμπιακοί Αγώνες είναι επάνω μας και εκατοντάδες τυχεροί αθλητές έχουν επιλεγεί επίσημα για να εκπροσωπήσουν την ομάδα των Η.Π.Α. στο Ρίο αυτό το καλοκαίρι. Αυτό, βέβαια, περιλαμβάνει την ομάδα κολύμβησης των ανδρών, η οποία πλήρωσε το ρόστερ των 25 θέσεων με μια χαμογελαστή ομάδα κολυμβητών. Όχι ότι είμαστε έκπληκτοι. Με τους βετεράνους και τους αγαπημένους φίλους Michael Phelps και Ryan Lochte να επιστρέψουν για να ανταγωνιστούν φέτος, η ομάδα ήταν ήδη αρκετά στοίβα από την άποψη του ταλέντο και εμφάνιση. Αλλά υπάρχει μια νέα συλλογή από παιδιά που θα φτάσουν για το χρυσό αυτό το έτος, επίσης, και είμαστε εδώ για να εκτιμήσουν όλα τα σκληρά κοιλιακούς τους ... χέρια, δουλειά, όλη τη σκληρή δουλειά τους!



Κρατήστε κύλιση για να τοποθετήσετε πρόσωπα (και σώματα χωρίς πουκάμισο) στα ονόματα της Ολυμπιακής κολυμβητικής ομάδας των Ανδρών των ΗΠΑ και στη συνέχεια να τα παρακολουθήσετε όλα να κολυμπήσουν για τη νίκη τον Αύγουστο.

Ξεκινήστε την προβολή διαφανειών

1 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Michael Phelps

Michael Phelps m_phelps00 / Instagram Εφαρμογές Δείτε όλα Διαφήμιση Διαφήμιση

2 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Ryan Lochte

Ryan Lochte ryanlochte / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

3 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Νάταν Ανδριαν

Nathan Adrian nathangadrian / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων των διαφημίσεων

4 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Anthony Ervin (κέντρο)

Anthony Ervin (center) anthonyervin / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

5 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Kevin Cordes

Kevin Cordes kevincordes / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

6 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Conor Dwyer

Conor Dwyer conorjdwyer / Instagram Εφαρμογές Δείτε όλα Διαφήμιση Διαφήμιση Διαφήμιση

7 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Jimmy σύκα

Jimmy Feigen jimmyfeigen / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

8 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Chase Kalisz (δεξιά)

Chase Kalisz (right) chasekalisz / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

9 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Cody Miller

Cody Miller codymiller / Instagram Εφαρμογές Δείτε όλα ΔιαφήμισηΔιαφήμιση Διαφήμιση

10 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Ο David Plummer (αριστερά)

David Plummer (left) plumm006 / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

11 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Tom Shields (κέντρο)

Tom Shields (center) beefytshields / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλων

12 από 12

Pin ellipsis Περισσότερα Facebook Twitter Mail Email iphone Αποστολή μηνύματος κειμένου

Ιορδανία Βιλιμόφσκι

Jordan Wilimovsky jwilimovsky / Instagram Εφαρμογές Προβολή όλωνΑγγελίες Διαφήμιση Διαφήμιση Γκαλερί αναπαραγωγής

Μοιραστείτε τη συλλογή

Pinterest Facebook

Επόμενο

Ακύρωση 'aria-label =' Επόμενη διαφάνεια 'data-tracking-zone =' gallery '> Εκκίνηση Slideshow Επόμενο

Μοιραστείτε τη συλλογή

Pinterest Facebook Διαφήμιση

Όλα σε αυτό το Slideshow